Опис
Керамічна піала (304-071) у незвичайній формі послугує оригінальною і витонченою прикрасою вашого святкового столу. Дуже тонко та якісно виготовлена робота буде чудовим подарунком.
Довжина: 21 см
Ширина: 12.5 см
Висота: 6 см
Матеріал: кераміка
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Тип тарілки | Піала |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 60 мм |
| Колір | Червоний |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 600 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



