Опис
Порцелянова тарілка (K202), як і вся продукція цього бренда, має чудову якість і чудовий дизайн. Дуже тонко та якісно виготовлена робота буде чудовим подарунком.
Розміри: D19*1.5 см
Матеріал: порцеляна
Паковання: коричневий картон
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Діаметр | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴



