Салатник порцеляновий сервірувальний Хвиля 600 мл BonaDi
Опис
Порцелянова піала (988-115) у незвичній формі послужить оригінальною і витонченою прикрасою вашого святкового столу.
Діаметр: 16 см
Висота: 7.5 см
Об'єм: 600 мл
Матеріал: порцеляна
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 600 мл |
| Діаметр | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 75 мм |
| Колір | Білий |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



