Цукорниця з ложкою порцелянова біла Гарбуз 250 мл BonaDi
Опис
Ємність для зберігання (938-042) є практичним та стильним рішенням для зберігання різних сипучих продуктів, таких як цукор, сіль, спеції, кава тощо.
Ємність виготовлена з з високоякісної порцеляни, що надає їй міцність та довговічність. В наборі є порцелянова ложка.
Діаметр: 9.5 см
Висота: 8.5 см
Об'єм: 250 мл
Матеріал: порцеляна
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Матеріал | Порцеляна |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 0.25 л |
| Діаметр | 95 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 85 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



