Плойка для завивання волосся TICO Professional TITANIUM CURLER 26 це професійна модель нової серії. Прилади цієї лінії містять чудовий функціонал і сучасні технології.
Робоча поверхня моделі TITANIUM CURLER 26 (100306) має новітнє покриття на титановій основі з технологією Sleek Shine Bright Titanium Technology. Покриття має неймовірне ковзання і гарну механічну стійкість до високих температур і застосування різних хімічних речовин під час завивання волосся. Збільшена довжина робочої поверхні 135 мм дасть змогу виконувати завивання довгого волосся.
Модель обладнана електронною системою керування й підтримання заданої температури. Доступні 5 режимів нагрівання плойки в діапазоні від 150 до 230 C з кроком 20 градусів. Обраний режим нагрівання виводиться на LED індикаторі, який інформує користувача про процес нагрівання й досягнення заданої температури.
Варто зазначити чудову ергономіку моделі та якісні матеріали. Корпус плойки виготовлений із якісного пластику, приємного на дотик, дуже схожого на soft touch покриття. Вбудована підставка прогумована — плойка чудово лежить на будь-якій поверхні та не ковзає. Термоізольований наконечник допоможе в процесі роботи. Також модель обладнана функцією автоматичного вимкнення через 60 хвилин після увімкнення.
Особливості моделі TITANIUM CURLER 26 (100306):
- Діаметр 26 мм
- Довжина робочої поверхні 135 мм
- Титанове покриття з технологією Sleek Shine Bright Titanium Technology
- Електронне керування з LED-індикацією
- 5 режимів нагрівання (150, 170, 190, 220 і 230 C0)
- Мережевий шнур 2.5 метра з обертанням
- Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
- Потужність 60 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tico Professional |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Тип живлення | Мережа 115 В, Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 26 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція пам' яті | Ні |
| Функція автоматичного роз’ єднання | Так |
- Ціна: 1 550 ₴



