BaByliss PRO BAB2173TTE 25 mm - професійна плойка для завивки волосся діаметром 25 мм! Перша електрична професійна плойка для волосся, з'явилася на світ більше 50 років тому. З тих пір BaByliss PRO невпинно вдосконалює свою майстерність відповідно до новітніх технологій. Титано-турмалінова поверхня забезпечує чудове ковзання волосся, захищаючи їх від впливу високої температури. Основні переваги полягають в підвищеній міцності робочої поверхні, широкому діапазоні температурних налаштувань і незмінній французькій якості.
• Діаметр робочої поверхні 25 мм
• Довжина робочої поверхні 13 см
• Високопродуктивний нагрівальний елемент
• Споживана потужність 40 Вт
• Нагрівання до максимальної температури всього за 60 секунд
• Світлодіодний індикатор нагріву
• Надійний механічний терморегулятор
• Регулювання температури від 135 до 200°C
• Автоматичне відключення через 72 хвилини
• Покриття Titanium-Tourmaline захищає волосся
• Термостійкий холодний наконечник
• М'яке Soft Touch покриття ручки
• Сталева висувна підставка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 135 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція пам' яті | Ні |
| Функція автоматичного роз’ єднання | Так |
- Ціна: 2 200 ₴



