Опис
Кошики побутові або святкові (D-7321) - це не тільки елемент декору та затишку в будинку, але й досить практична річ для справжньої господині. Кошик можна використовувати для традиційного освячення на Великдень та на Спас. Також можна "нарядити" подарунками для сватів, або просто для походу в гості.
Кошики можна використовувати практично для перенесення необхідних речей, а також для збирання грибів, лікувальних трав, ягід тощо. У кошику з натуральної лози – продукти зберігатимуть свою природну свіжість завдяки якісній вентиляції та природному компоненту.
Висота: 31 см
Глибина: 8 см
Довжина: 22 см
Ширина: 22 см
Матеріал: лоза
Країна імпортер: Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORIS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 22 см |
| Діаметр | 22 см |
| Форма | Кругла |
| Особливості | З ручкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴



