Опис
Декоративний піднос (D-7308) - елемент декору, який додасть кухні або вітальні справжню нотку витонченості. Ідеальне рішення для прикрашання інтер'єру. Такий піднос буде прекрасним подарунком будь-якій господині. Для кафе та фотостудій це безумовно прекрасний варіант. Піднос створений зі штучного ротанга.
Довжина: 30 см
Ширина: 20 см
Висота: 5 см
Матеріал: штучний ротанг
Виробник: Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Ротанг |
| Ручки | Є |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴



