Опис
Кошики побутові або святкові (D-7296) - це не тільки елемент декору та затишку в будинку, але й досить практична річ для справжньої господині. Кошик можна використовувати для традиційного освячення на Великдень та на Спас. Також можна "нарядити" подарунками для сватів, або просто для походу в гості.
Кошики можна використовувати практично для перенесення необхідних речей, а також для збирання грибів, лікувальних трав, ягід тощо. У кошику з натуральної лози – продукти зберігатимуть свою природну свіжість завдяки якісній вентиляції та природному компоненту.
Діаметр: 30 см
Глибина: 7 см
Матеріал: штучний ротанг
Країна імпортер: Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Штучний ротанг |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 30 см |
| Діаметр | 30 см |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴




