Лялька з мімозою ручної роботи інтер'єрна на дерев'яній підставці 32 см MR

Опис
Деталі можуть відрізнятися!
Декоративна лялька (V-2031) буде радувати дітей і чудово впишеться в інтер'єр вашого будинку. Оригінальний подарунок для домогосподарки. Ідеально впишеться в інтер'єр якого-небудь закладу, наприклад: кафе.
Висота: 32 см
Підставка: 10х10 см
Виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Тип іграшки | Лялька |
| Матеріал виготовлення | Текстиль, Дерево |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 32 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴



